PODZIĘKOWANIE

Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną
pragną złożyć serdeczne podziękowania
wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się
w organizację festynu rodzinnego
pod hasłem
„Moja rodzina – to zdrowie i radość”.
- Państwu Drągowskim, Państwu Kropiwnickim, Państwu Mierzwińskim, Państwu Staszkiewicz, Państwu Topczewskim, Państwu Kossackim, Państwu Harasim, Państwu Turek, Państwu Targońskim, Państwu Leonczuk, Państwu Sokólskim, Państwu Walendziewskim, Państwu Prokopczyk, Państwu Belavus, Państwu Puzan, Państwu Kaszeta, Państwu Dzięgielewskim, Państwu Wojno, Państwu Babińskim, Państwu Adamskim, Państwu Wappa, Państwu Leończuk za przekazanie pieczywa, keczupu, sosu, musztardy, soków, herbaty, naczyń jednorazowych, rozpałki do grilla, gadżetów do loterii fantowej i innego wyposażenia na festyn;
- Wszystkim naszym wspaniałym Mamom i całym rodzinkom za smaczne ciasta, które uświetniły nasz festyn rodzinny i smakowały wyśmienicie:
Państwu Łepkowskim, Państwu Lićwinko, Pani Ameljan-Szymańskiej, Pańswtu Wasilewskim, Państwu Miłaszewkim, Państwu Walendziewskim, Państwu Łęczyckim, Państwu Sokólskim, Państwu Kijanka, Państwu Bohonos, Państwu Wróblewskim, Państwu Chomiczewskim, Państwu Jakończuk, Państwu Chrzan, Państwu Żebrowskim, Państwu Kossackim, Państwu Paszkowskim, Państwu Kowalewskim, Państwu Sokólskim, Państwu Bujniuk, Państwu Drągowskim, Państwu Kardel, Państwu Konopka, Pańtwu Staszkiewicz, Państwu Szymak, Państwu Leonard, Państwu Belavus, Państwu Puchalskim, Państwu Parfieniuk, Państwu Puzan, Państwu Dolińskim, Państwu Karpuk, Państwu Paszkowskim, Państwu Prokopczyk, Państwu Kaszeta, Państwu Sieniuc, Państwu Staszyńskim, Państwu Kowalczuk, Państwu Zhuraulevich, Państwu Piltz, Państwu Lićwinko, Państwu Jurgiel, Państwu Dzięgielewskim, Państwu Wappa, Państwu Kołban;
Wszystkim pozostałym rodzicom za przekazanie naczyń jednorazowych
i innego wyposażenia na festyn;

Serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że wspólne obchody „Święta Rodziny”
sprawiły wszystkim „Rodzinkom” wiele radości i zadowolenia.
Pragniemy również podziękować instytucjom i osobom,
które uświetniły nasz festyn.
Składamy serdeczne podziękowania
i przesyłamy słoneczne uśmiechy:
Panom strażakom z Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku.












