Podziękowanie za zbiórkę

Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną i wszystkimi pracownikami przedszkola

składa

 serdeczne podziękowania

wszystkim Rodzinkom,

za przekazanie środków finansowych, zbieranych podczas Festynu Rodzinnego

 „Moja rodzina - to zdrowie i radość”


na rehabilitację naszej koleżanki po udarze,
nauczycielki Marleny Mierzwińskiej.

Zebrano kwotę 5 131,79 zł, która została przekazana
   na indywidualne konto nauczycielki w Fundacji Avalon.

 

Państwa otwartość, życzliwość i dobre serce

pomoże jej wrócić do pełnej sprawności.

 

Serdeczne dziękujemy i życzymy

wszelkiej pomyślności i radości w życiu osobistym

oraz aby troski dnia codziennego omijały Państwa domy.