Podziękowanie za zbiórkę

Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną i wszystkimi pracownikami przedszkola
składa
serdeczne podziękowania
wszystkim Rodzinkom,
za przekazanie środków finansowych, zbieranych podczas Festynu Rodzinnego
„Moja rodzina - to zdrowie i radość”
na rehabilitację naszej koleżanki po udarze,
nauczycielki Marleny Mierzwińskiej.
Zebrano kwotę 5 131,79 zł, która została przekazana
na indywidualne konto nauczycielki w Fundacji Avalon.
Państwa otwartość, życzliwość i dobre serce
pomoże jej wrócić do pełnej sprawności.
Serdeczne dziękujemy i życzymy
wszelkiej pomyślności i radości w życiu osobistym
oraz aby troski dnia codziennego omijały Państwa domy.












